Originaalfaili vaatamiseks klõpsa tunniplaanil.
08.45 |
Laiküla ( vajaduspõhine) |
11.30 |
Kool |
08.50 |
Kasari |
11.32 |
Lasteaed |
08.53 |
Keskküla |
11.40 |
Suure-Lähtru |
08.58 |
Laiküla |
11.42 |
Kirna |
09.03 |
Allikotsa küla teeots |
11.47 |
Väike - Lähtru |
09.05 |
Rõude |
11.52 |
Lasteaed |
09.08 |
Kabelimägi |
12.00 |
Kool |
09.11 |
Tammiku |
12.10 |
Oonga |
09.13 |
Raana ( Ranna tee ots) |
12.15 |
Rannajõe |
09.15 |
Kurevere |
12.22 |
Kurevere |
09.17 |
Keskvere |
12.25 |
Raana |
09.21 |
Rannajõe |
12.27 |
Tammiku |
09.25 |
Oonga |
12.30 |
Kabelimägi |
09.35 |
Kool |
12.32 |
Rõude |
09.40 |
Lasteaed |
12.33 |
Allikotsa küla teeots |
|
|
12.35 |
Laiküla |
|
|
12.40 |
Kasari |
|
|
12.42 |
Keskküla |
Vastavalt kehtivale korrale palume aktusele tulles kindlasti kaasa võtta vaktsineerimis-, läbipõdemis või negatiivse testi tõend.