teisipäev, 18. märts 2008

Comenius projektiga Lesvosel

4.märtsist kuni 1o. märtsini külastasid 8.klassi õpilased Kristel Kallaste ja Kristiina Seiton koos õpetajate Siiri Saksa, Anu Volli ja Kairi Mustjatsega Comenius projekti raames Kreekat. Imetlesime Ateenat, nautisime laevasõitu Egeuse merel. Lesvose saar tervitas meid imeilusa kevadilmaga, soojakraade oli 20, kõikjal palju lilli ja õitsvaid mandli-ning aprikoosipuid, samas küpsed mandariinid, apelsinid ja sidrunid puudel.
Kreekas algas just lihavõttepühade eelne paastuaeg, mida tähistatakse seal karnevaliga. Meiegi õpilased osalesid sellele pühendatud karnevalil. Koos Kreeka ja Portugali lastega mängiti ka vastavaid mänge ning õhtuti peeti maha palju spordivõistlusi.
Võõrustajad Plomari koolist olid meie jaoks kokku pannud väga sisutiheda ja huvitava programmi. Lisaks töökoosolekule, kus arutati projekti lõpuüritust - turismikonverentsi Portugalis, näidati meile ning teistele õpetajaile Portugalist, Prantsusmaalt, Itaaliast ja Hispaaniast palju saare vaatamisväärsusi. Käisime oliiviõlivabrikus, ouzuvabrikus, oliiviõlimuuseumis, ouzumuuseumis, kunstimuuseumides, paadiehitustöökojas ja veel paljudes kohtades.


Meie grupp Molivoses
Kristiina ja Kristel koos kohalikega

Kairi Mustjatse, projekti koordinaator koolis

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...

See here or here